.

.

Кингфишер Лејн 30 Х-Назад Во Црно

Кингфишер Лејн 30 Х-Назад Во Црно

DEN 3519.84
Достапност

Изграден од цврсто дрво, овој Стил На Х-Грб е дизајниран за долговечност. Контурните седишта и обликуваниот грб обезбедуваат врвна удобност. Висината на седиштето од 30 инчи ја прави оваа столица совршена за јадење или маси со висина од 42 инчи. Квалификуваната изработка и вниманието на деталите сигурно ќе го стават завршниот допир на вашиот дом. Карактеристики : . 30" " Висина На Седиштето. Цврсто . ед седиште. Обликуван Грб За Удобност. Совршена Висина за 42"" Висина Јадење/ Маса Или Бар Седење. Рака Нанесуваат, Мулти-Чекор Заврши. Четири Цврсти Носилки за Нозе За Издржливост. Лесно За Составувањезабележување : Мора да се брка Во Множители од 2 (2, 4, 6, итн.). Спецификации : . Димензии на производот : 46.5 " "H x 22.5" "D x 18.5" "W. Тежина : 25 lbs Kingfisher Lane 30" X-Назад Во Црно (Сет од 2).

R

Комплементите на стоката