.

.

Сехао Кинески Стил Рачен Вентилатор Бамбус Хартија Виткање Фан Партија Свадба Декор

Сехао Кинески Стил Рачен Вентилатор Бамбус Хартија Виткање Фан Партија Свадба Декор

DEN 127.84
Достапност

Рачни Вентилатори Свилени Бамбусови Преклопни Вентилатори Рачен Преклопен Вентилатор За Црковни Свадбени Подароцикарактеристики : Ова е многу убав гроздобер бамбус преклопен рачен вентилатор, изработен од дрво со елегантна шема Непречено отворање и затворање. Материјал : Хартија + Бамбус Најдобар избор за летна свадба И забава Погодна За деловни прилики, роденденски подароци итн. Со цврст вентилатор на ноктите фиксна оска. Големина : Блиска Должина 22СМ, Расклопена Ширина 29 См ве Молиме дозволете разлики од 1-3см поради рачно мерењевистинската боја може да биде малку поинаква од фотографијата, поради различни фактори како што се контрастот на компјутерскиот екран или светлината.Вклучен пакет : 1 Еез Преклопен Вентилатор тој е компактен и лесен за носење. Погоден за сите луѓе. Погоден за дома, канцеларија, автомобил, отворено, кампување и фестивали. Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам.

R

Комплементите на стоката