.

.

Облека За Ангажман За Жени V Џебен Фустан За Вратот Дами Кружен Врат Патент Со Долги Ракави Фустан Со Еднобоен Плетен Фустан Џемпер Фустан Со Шлиц

Облека За Ангажман За Жени V Џебен Фустан За Вратот Дами Кружен Врат Патент Со Долги Ракави Фустан Со Еднобоен Плетен Фустан

DEN 1.00
Достапност

Дебелина : Стандард.23" Должина : 88см/34. Дизајн : Вратот На Екипажот, Еднобојна, Плетена, Патент. Дизајн : патент со кружен врат, плетен, секси обвивка за колк.86" Ракав : 60см/23.83"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 98см/38.62" Должина : 89см/35. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 82см/32.58" ракав : 63см/24.

R

Комплементите на стоката