.

.

Летни Фустани За Жени Летен Секојдневен Сарафан Лето Цветна Плажа Цветна Кошула Фустан Кошула Фустан Небесно Сина М

Летни Фустани За Жени Летен Секојдневен Сарафан Лето Цветна Плажа Цветна Кошула Фустан Кошула Фустан Небесно Сина М

DEN 239.84
Достапност

Фустан за патување За Жени Пролетен Секојдневен Фустан Летен Фустан Печатен Стил На Плажа Долг Фустан Плус Големина Жени Полуформалниродови : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : лето. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Материјал за Облекување удобност : Женскиот фустан е изработен од ткаенина погодна за кожата, со добра пропустливост на воздухот, мекост и удобност, така што ќе се чувствувате удобно кога носите. Повеќе големини : овој фустан е достапен во повеќе големини за да ги задоволи потребите на жените од различни форми, што ви олеснува да ја изберете најсоодветната големина за купување. Моден дизајн : фустанот има различни модни дизајни, како што се длабок В-врат, набраздени рабови и набори од предиво, така што сте стилски и елегантни, така што ќе се издвоите од толпата. Погоден за прилики : Женските фустани се погодни за различни прилики, како што се вечери, свадби, забави и секојдневен живот. Без оглед на приликата, можете да се облекувате самоуверено и удобно. Ефект на слабеење : дизајнот на фустанот може да направи да изгледате потенок и потенок кога го носите, да го направите вашето тело поубаво и да ве направи посигурни во соочувањето со разни прилики во животот.

R

Комплементите на стоката