.

.

Појас за мачки И Поводник за Одење, Меки Прилагодливи Елеци За Мачки, Јакна За Дишење Што Лесно Се Контролира

Појас за мачки И Поводник за Одење, Меки Прилагодливи Елеци За Мачки, Јакна За Дишење Што Лесно Се Контролира

DEN 239.84
Достапност

Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Материјал : крпа. Темпераментот за мачки е стилски и убав со моделот на бранова точка. Карактеристики : . Ако можете да соберете повеќе од еден прст, можеби ќе треба да се затегне.

R

Комплементите на стоката