.

.

Постави Нерѓосувачки Челик Круг Глина Секачи Мини Вовлекување Круг Облик Секачи Мувла За Полимер Глина Керамика

Постави Нерѓосувачки Челик Круг Глина Секачи Мини Вовлекување Круг Облик Секачи Мувла За Полимер Глина Керамика

DEN 3.00
Достапност

Опис. Оваа глина машина се мини круг ФОРМА САМОСТОЈНИ алатки. Тие се произведени со врвен материјал за издржлива и безбедна употреба на храна. Симпатичниот дизајн ќе и даде на вашата храна за печење или глинена рачна работа нов прекрасен изглед. Можете да го користите за правење колачиња, бисквити, сечење глина и полимер. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Нерѓосувачки Челик. - Големина : Прибл. 11, 7х8, 5х2, 5см. - Користете за сечење форми во глина, тесто за леб, паста за џвакање, свеќи и многу повеќе. - Изработен од нерѓосувачки челик безбеден за храна, безбеден е и здрав за храна, обезбедува квалитет, издржливост и цврст. - Користете ја внатрешноста на исечениот за форми или едноставно исечете форми. - Одлични подароци ЗА љубителите НА САМОДОВЕРБАТА. - Додадете повеќе забава За роденден, Божиќ, Ден На Децата и Денот на Благодарноста. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и сл, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Користете за сечење форми во глина, тесто за леб, паста за џвакање, свеќи и многу повеќе. Изработен од нерѓосувачки челик безбеден за храна, безбеден е и здрав за храна, обезбедува квалитет, издржливост и цврст. Користете ја внатрешноста на исечениот за форми или едноставно исечете форми. Одлични подароци ЗА љубителите НА САМОДОВЕРБАТА. Додадете повеќе забава за роденден, Божиќ, Денот На Детето и Денот на Благодарноста.

R

Комплементите на стоката