.

.

R-VF LF TNMG LF карбид вметнете струг вртење алатки MTJNR

R-VF LF TNMG LF карбид вметнете струг вртење алатки MTJNR

DEN 2.67
Достапност

Карактеристики : Сосема нов висок квалитет изработени од висококвалитетни материјали за издржливост погодни за полупроизводство, завршна обработка одржувајте тесни толеранции и одлични перформанси користејќи висококвалитетен челик, долг работен век, намалувајќи ги трошоците за употреба на држачот за алат, силна отпорност на удар, очигледна предност на брзината при сечење и обработка од големи размери лесно се заменува, само користете клуч за да ја завршите замената на сечилото и растојанието практично во различни средини за обработка, дури и во Многу валкани средини како што е леано железо со добри перформанси прецизно мелење, рачна проверкапараметри на производот : модел : tnmg 160404 r-vf lf6008insert стил : tnmgblade големина : 16mm сечење сечилото материјал : карбидематеријал одделение : lf6008color како што е прикажано пакет вклучени : 10 * tnmg 160404 р-вф лф6008 вметни белешка : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

R

Комплементите на стоката