.

.

Спидбол Професионален Постер Акрилик Скринпринт Мастило, Црна

Спидбол Професионален Постер Акрилик Скринпринт Мастило, Црна

DEN 0.67
Достапност

Спидбол Професионалното Акрилно Мастило За Печатење Е акрилно мастило на база на вода дизајнирано за печатење на екран на знаци, постери и ликовни отпечатоци. Резултатите се длабока, богата црна завршница на постерот што се спротивставува на гребење. Нетоксичен, Чисти со сапун и вода.

R

Комплементите на стоката