.

.

Кадифе Ноќница Жени'Новата Пролет Секси И Удобно Здолниште За Суспендирање Долго Може Да Се Носи Дома

Кадифе Ноќница Жени'Новата Пролет Секси И Удобно Здолниште За Суспендирање Долго Може Да Се Носи Дома

DEN 479.84
Достапност

опис : * Нов квалитет!Опис на големината : Големина - - - - - - - Должина-ГрадитеПоловината - - - - Колковите102.5 см 40,3" - - - 88см 34,6" - - - - - 77см 30,3" - - - - 88см 34,6"М104.5 см 41,1 "- - - 92см 36,2" - - - - 81см 31,8" - - - - - 92см 36,2 "Л-106.5 см 41,9" - - - 98см 38,5" - - - - - 87см 34,2" - - - - - 98см 38,5 "ХЛ - - - 108,5 см 42,6"-104см 40,9"-93см 36,5"- - - - 104см 40,9 " Пакетот вклучува : здолниште : 1. Поради различна светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата.2. Поради различни методи на мерење, може да има толеранција од 1-3см.Молете се за прошка. Пред наддавање, бидете сигурни дека не ви пречи.Имајте убав ден! 100% сосема нов и висок квалитет. Стил на производ : секојдневен, контраст на бои, симпатичен. Материјал : Кадифе. Боја : мулти-боја опционално. Удобност : удобно, дише, меко, пријателско за кожата. Состав на производот : здолниште.

R

Комплементите на стоката