.

.

Чудо Нација Наметка За Спиење На Девојки Со Кратки Ракави, Големини 4-И Плус

Чудо Нација Наметка За Спиење На Девојки Со Кратки Ракави, Големини 4-И Плус

DEN 3.33
Достапност

Осветлете ја нејзината гардероба за спиење со оваа стилска Ноќница За Спиење На Сирена Од Нацијата На Чудата! Оваа наметка за спиење со кратки ракави е изработена од мека полиестерска изработка која ќе ја одржува удобна и ладна додека се лежи низ куќата или се подготвува за спиење. Таа ќе ја обожава шарената графика на сирена на предниот дел на наметката и контрастните ракави! Наметката е исто така без ознаки за дополнителна удобност и машина за перење за лесна нега. Исклучиво На, Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Деколте : вратот На Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : контраст кратки ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : деколте без Ознаки; целокупно печатење. Сирена Наметка За Спиење Со Кратки Ракави За Девојки од Вондер Нација.

R

Комплементите на стоката