.

.

Henmomu Со Комплет За Тапани Одговара За Stihl FS FC FC Fc Ht Ht Градинарски Алат Делови, Со Комплет За Тапани, Градинарски Делови

Henmomu Со Комплет За Тапани Одговара За Stihl FS FC FC Fc Ht Ht Градинарски Алат Делови, Со Комплет За Тапани, Градинарски

DEN 251.20
Достапност

Функција : 1. Може совршено да одговара на вашата машина, одговара Stihl FS80 FS85 FC80 FC85 HT70 HT75.2. Изработен од железен материјал, висока јачина и издржлив, отпорен на абење, долг работен век.3. Малата големина и лесната, погодна за употреба, можат ефикасно да го продолжат работниот век на машината.4. Професионално производство, висока точност и не е лесно да се скрши, стабилни карактеристики, висока сигурност.5. Совршен додаток градинарски алат, лесна инсталација, директна замена стариот и скршен.Спецификација : Тип На Ставка : Со Тапан Комплет Материјал : Железна Боја : како што е прикажано на сликата тежина : Прибл.213g/7.5 oz Fitment : Fit Stihl FS80 FS85 FC80 FC85 HT70 HT75 Package Листа : 1 x 1 x Тапан може совршено да одговара на вашата машина, одговара За Stihl FS80 FS85 FC80 FC85 HT70 HT75. Изработен од железен материјал, висока јачина и издржлив, отпорен на абење, долг работен век. Малата големина и лесната, погодна за употреба, можат ефикасно да го продолжат работниот век на машината.

R

Комплементите на стоката