.

.

Клеј алатки Дрвена Глина Керамика Резба Моделирање Скулптура САМ Занает Алатка Со Оксфорд Платнена Торба

Клеј алатки Дрвена Глина Керамика Резба Моделирање Скулптура САМ Занает Алатка Со Оксфорд Платнена Торба

DEN 1.67
Достапност

Изработени од издржливо дрво и метални материјали, цврсти и издржливи, антикорозивни и имаат долго време на услуга. Со дрвена рачка, мазна и удобна за држење, лесна за носење и употреба. Соодветна оксфордска платнена торба со кука, лесна за носење и чување, ги прави вашите алатки чисти и уредни. Вклучува 11 парчиња дрвени основни алатки и 3 метални алати, секое парче е двострано, совршено за чистење, измазнување, обликување и вајање, ви дава поголема флексибилност за вашите дизајни.

R

Комплементите на стоката