.

.

Ќелија 10-Вати 2.1-Засилувач Домашен И Патнички Ѕиден Полнач За Samsung Galaxy Grand Prime, J, J Prime, Express Prime 2, Засилувач Prime 2, Sol2 , J, Express Prime3, J Постигне

Ќелија 10-Вати 2.1-Засилувач Домашен И Патнички Ѕиден Полнач За Samsung Galaxy Grand Prime, J, J Prime, Express Prime 2, Засилувач

DEN 0.67
Достапност

Наполнете го вашиот микро УСБ-компатибилен уред Со Полначот За Ѕид За Дома И Патување. Одликувајќи се со кабел долг 3,3 стапки, компактна големина и преклопни огради, овој полнач комбинира погодност со обезбедување на дополнителна должина и нуди лесно складирање. Вградената иновативна технологија за контрола на Паметни Текови го зачувува траењето на батеријата. Обезбедувајќи значителен напој од 10 Вати / 2,1 Засилувач, овој практичен полнач е совршен додаток за полнење на вашиот уред дома, на работа или додека патувате. 3.3 нога долг кабел. Практична компактна големина со преклопни огради за лесно складирање. Технологијата за контрола на паметни текови го зачувува траењето на батеријата. Влез : 100 - 240 V-Излез : 5.0 V / 5 Watt / 1 Amp.

R

Комплементите на стоката