.

.

Најмалиот Ветер Турбини ГЕНЕРАТОР ПРЕДВОДЕНА Наставни Алатки Примерок Шаблон Модел

Најмалиот Ветер Турбини ГЕНЕРАТОР ПРЕДВОДЕНА Наставни Алатки Примерок Шаблон Модел

DEN 1.67
Достапност

Карактеристики : *Лед Алатки ЗА ГЕНЕРАТОР НА турбини НА ветер Наставен Примерок Шаблон*најмалата турбина На ветер во светот, може да сврти 360 гра под кој било агол и автоматски ќе се соочи со насоката на ветерот.* Производството на енергија ќе ја осветли лер*ПОТРЕБНА е мала потрошувачка НА енергија, дувањето во устата или под вентилаторот е доволно за да се добие моќта за да се осветли ЛЕР, што исто така може да се користи како наставен експеримент .Спецификации : Материјал : Пластикабојка : Сина, Зелена, Црвенопакувана Содржина : 1 PC x LED Наставни Алаткизабележете : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

R

Комплементите на стоката