.

.

Комплет За Појас за мачки И Поводник - Безбеден Појас За Елек За Мачки За Одење На Отворено - Прилагодлив Ремен За Тело Што Дише Со Мека Мрежа-Лесна Контрола За Мали, ?

Комплет За Појас за мачки И Поводник - Безбеден Појас За Елек За Мачки За Одење На Отворено - Прилагодлив Ремен За Тело Што

DEN 239.84
Достапност

Исто така, совршен ремен за удобност кога го носите вашето маче на непознато место, како што е ветеринарот или негувателот. Олабавете го ременот ако имате потешкотии да се лизнете во прстот. Два Прстени Д ви овозможуваат да ја држите мачката надвор. Лесниот и флексибилен материјал од ткаенина, овој ремен за рачно влечење е како лесно ветре за ставање на вашето домашно милениче. Го подобривме ограниченото прилагодување на обичниот ремен за мачки и го заменивме со најлонска лента за прилагодување од 360°, што може да постигне максимално прилагодување и минимално прилагодување во одреден опсег, така што мачките ќе се носат поудобно.Појас за мачки И Сет За Поводник-Безбеден Појас За Елек За Мачки За Одење На Отворено - Прилагодлив Ремен За Тело Што Дише Со Мека Мрежа-Лесна Контрола За Мали, Средни, Големи Мачки материјал : крпа : С/М/Лквантитет : 1 pc Color : Како Слика Име на Производот : мачка прилагодлива лента за градите карактеристики : 1. Секој ремен за мачки е опремен со поводник од 5 СТАПКИ, така што можете да излезете на прошетка со вашата мачка без да се грижите дали ќе изгубите. Темпераментот за мачки е стилски и убав со моделот на бранова точка.Пакетот Вклучува : 1 * мачка прилагодлив граден ремен : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор И осветленоста На светлината овој вистински удобен ремен за мачиња цврсто ќе одговара на телото на вашиот пријател мачка, додека сепак ќе го одржува ладен со својата воздушна мрежа што дише. Надворешна опрема за миленичиња специјално дизајнирана за мачки кои шетаат на отворено. Ременот за мачки со поводник не само што може да ги заштити вашите мачки, туку и да ги спречи да избегаат и да обезбедат сигурност.Можете да го користите и за пешачење, патување, тренинг, излети и други активности со вашиот крзнен пријател.

R

Комплементите на стоката