.

.

Дренажен Ефект Капак За Одвод На Базен, Додаток За Базен Без Пливање, Базен За Масажа Многу Други Видови Базени Водни Паркови За Базен Со Рибници

Дренажен Ефект Капак За Одвод На Базен, Додаток За Базен Без Пливање, Базен За Масажа Многу Други Видови Базени Водни Паркови

DEN 0.67
Достапност

Дренажен Ефект Капак За Одвод На Базен, Додаток За Базен Без Пливање, Базен За Масажа Многу Други Видови Базени Водни Паркови за Базен Со Езерце За Риби Спецификација : Карактеристики : Изработен од пластичен материјал за издржливост и отпорност на корозија. Сите завршетоци се не-, безбедни и така можете да ги користите со доверба. Професионално производство, исклучителна изработка, дренажен ефект. Методот на инсталација е едноставен, лесен за употреба, убав и практичен. Погоден за базени, базен за масажа, базени и многу други видови базени. Спецификации : Состојба : Материјал : Големина На Пластичен Производ : прибл. 30х30х3, 1см / 11, 8х11, 8х1, 2ин пакет листа : 1 х Базен Мозоци Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2.Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.3.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Изработен од пластичен материјал за издржливост и отпорност на корозија. Сите завршетоци се не-, безбедни и така можете да ги користите со доверба. Професионално производство, исклучителна изработка, дренажен ефект. Методот на инсталација е едноставен, лесен за употреба, убав и практичен. Погоден за базени, базен за масажа, базени и многу други видови базени.

R

Комплементите на стоката