.

.

Постави Момче Формална Партија Шампањевест И Боути Бели Каки Шорцеви С-4Т

Постави Момче Формална Партија Шампањевест И Боути Бели Каки Шорцеви С-4Т

DEN 469.76
Достапност

100% Сосема Нов Елек Од 4 Парчиња, машна,кошула и шорцеви, Изберете свои Бои За Шорцеви, Вратоврска,Камербунд и машна,исто така достапни во : Црна,Кафеава,Бургундска,Шампањска,Корална,Темно Сива,Модар Патлиџан,Фуксија,Златна,Зелена Чај,Слонова Коска,Јоргована,Вар,Сенф,морнарица,Портокалова,Виолетова,црвена,Кралска Сина, сребрена,Тиркизна, Бела, Жолта Ве Молиме Посетете Ја Нашата Продавница За Да Ја Видите Целата Наша Колекција, Вклучително И Во Оваа Листа : Кошули кратки сатенски Карактеристики На Вратот : Белата Кошула Е Направена Од 35% Памук, 65% Полиестерска Ткаенина.100% Сатенски Елек.Сатен Покриени Копчиња За Затворање. Сатенската Ткаенина се користи на задниот дел од елекот, а продавницата исто така ја нуди следната висококвалитетна колекција додатоци од сатенски костум во цврста боја.Овој комплет додатоци со уникатно обоени костуми ќе обезбеди децата да изгледаат извонредно меѓу другите за секоја пригода.Проверете ги моите други предмети!Бои : Зелен Чај, Морнарица,Сенф,Шампањ,Корали,Кафеава,Слонова Коска,Модар Патлиџан,Темно Сива, Златна,Жолта, Црвена, Црна 4 парчиња Сет Момче Формална Партија Шампањевест И Боути Бели Каки Шорцеви С-4Т.

R

Комплементите на стоката