.

.

Моделот На меккол Мали Деца И Деца'

Моделот На меккол Мали Деца И Деца'

DEN 223.84
Достапност

краток опис не е достапен Создадете бројни моди со Моделот На Комбинезони За мали Деца на Овој Меккол. Овој корисен водич за шиење ви овозможува и да направите врвови пред спиење, панталони, шорцеви и наметка со ремен. Само изберете ја ткаенината, направете мерења и зашијте го сето тоа заедно! Врвот На Вратот Може да се создаде дури и со кратки или долги ракави. Идеален е и за оние без обемна експертиза за шиење за да создадат низа удобна облека за спиење за семејството и пријателите.

R

Комплементите на стоката