.

.

СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 03-Евер3 - 1 8 Цедилка За Мијалник

СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 03-Евер3 - 1 8 Цедилка За Мијалник

DEN 169.76
Достапност

Ласко Евербрит Хром Цедилка За Туширање. Тип на производ-цедалка За Туширање. Компатибилен За Евербрит. Надворешен Дијаметар - 3.12 инчи. Прилагодливи јазичиња. Универзално вклопување. Димензија - 1 х 3.75 х 5.5 инчи. Тежина на предметот-0,05 фунти. Ласко Евербрит Хром Цедалка За Туширање тип На Производ-цедалка за Туширање. Компатибилен За Евербрит. Надворешен Дијаметар - 3.12 инчи. Прилагодливи јазичиња. Универзално вклопување.

R

Комплементите на стоката