.

.

Тински Пластични Бебешки Стапала Калапи Детски Чевли Дисплејот Стои Јасен Држач

Тински Пластични Бебешки Стапала Калапи Детски Чевли Дисплејот Стои Јасен Држач

DEN 0.67
Достапност

Опис r. r.Изработен Од издржлив и цврст пвц материјал, поддршката има јасен дизајн и прекрасно одговара на чевли за бебиња. Мини и едноставен дизајн на изглед, многу посебен и роман. Може да им се даде на вашите пријатели кои сакаат да купуваат чевли како подарок.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Како Што Е Прикажано.р. - Материјал : ПВЦ. р. - Користење на квалитетен материјал, издржлив, еколошки и без лоши материи . р. - Продолжете го животниот век на чевлите со тоа што ќе ги натерате да избегнат деформирање . р. - Фина изработка, добра текстура, едноставен, стилски изглед, многу декоративен и практичен. р. - носилките може да се користат и за одржување на обликот на чевлите за да се избегне нивно туткање.р. - може да се испрати до вашите семејства или пријатели како подарок, многу ќе им се допадне. 100 х држач за чевли. Користење на квалитетен материјал, издржлив, еколошки и без лоши супстанции. Продолжете го животот на чевлите со тоа што ќе ги натерате да избегнат деформирање. Фина изработка, добра текстура, едноставен, стилски изглед, многу декоративен и практичен. Носилките може да се користат и за одржување на обликот на чевлите за да се избегне нивно туткање. Може да се испрати до вашите семејства или пријатели како подарок, многу ќе им се допадне.

R

Комплементите на стоката