.

.

Солза Помош Солза Помош Тип Ткаенина Лепенка Комплет

Солза Помош Солза Помош Тип Ткаенина Лепенка Комплет

DEN 3.33
Достапност

Поправете пункции и солзи на различни предмети со Овој Комплет За Поправка На Ткаенини Од Златен Тип А. Производот се одликува со уникатен херметички, водонепропустлив и еластичен состав кој се протега, како и извори назад за да го задржи на место. Овој комплет за лепенка За Помош при Солзи е корисен за фиксирање шатори, вреќи за спиење, перници, влошки за менување, едра и многу повеќе. Проѕирната лепенка ја прави погодна за ткаенина од која било боја. Направен е од исклучително цврст еластомер отпорен на триење кој се спротивставува на пункции и кинење. Уникатното лепило е формулирано за висока јачина на врската. Исто така е флексибилен и одговара на неправилни површини без ограничување на движењето на поправениот материјал. Овој комплет за лепенка од ткаенина работи на платно, гума, неопренови, најлон и други материјали. Комплет За Поправка На Ткаенини за Солза, Злато, Тип А : Уникатен херметички, водоотпорен, еластичен состав. Комплетот за поправка на златна ткаенина се протега и извира назад, апсорбирајќи ја силата што предизвикува откинување на обичните производи за поправка. Лесна апликација за лупење и стап. ОТПОРЕН НА УВ . Комплет за лепенка за ткаенини работи на платно, гума, неопренови, најлон, повеќето ткаенини, пластика, полиетилен, полипропилен и полиуретан. Идеален за шатори, вреќи за спиење, перници, влошки за менување, внатрешни цевки за велосипеди, навлаки за чамци, тенди, едра и многу повеќе.

R

Комплементите на стоката