.

.

Јубнлви Костим За Капење За Женска Мода Лабав Цветен Принт Со Висок Струк Поделен Костим За Капење Бикини

Јубнлви Костим За Капење За Женска Мода Лабав Цветен Принт Со Висок Струк Поделен Костим За Капење Бикини

DEN 0.67
Достапност

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : S = Биста : = 84-88см/33,07-34,65" = Половината : = 68-72см/26,77-28,35" = Колк : = 88-92см/34,65-36,22". Големина : М = Биста : = 88-92см/34,65-36,22" = Половината : = 72-76см/28,35-29,92 "= Колк : = 92-96см/36,22-37,80". Големина : Л = Биста : = 92-96см/36,22-37,80" = Половината : = 76-80см/29,92-31,50 "= Колк : = 96-100см/37,80-39,37". Големина : XL = Биста : = 96-100cm/37,80-39,37" = Половината : = 80-84cm/31,50-33,07" = Колк : = 100-104cm/39,37-40,94" Женски Моден Лабав Цветен Принт Со Висок Струк Сплит костим за Капење бикинитем специфичниродот : Женска Сезона : летна ПРИГОДА : дневно,базен ,морски материјал : полиестердекорација : должина на Необлекување : обичен тип на шема : печатење вградени во влошки за гради, без сончање Под жица, плажа, фантастичен морски пејзаж и прекрасниот вие, Сѐ Останува Слободно Време И Хармонично Погодно за Јахти, Пливање, Плажа, Одмор Итн.Пакетот вклучува : 1*Жени Бикинипатерни на вистинската СТАВКА Може Малку Да се Разликува од фотографијата. Костим За Капење За Жени,Женски Костими За Капење, Костим За Капење За Жени,Женски. Бело.

R

Комплементите на стоката