.

.

Украс Печатени Еднострани Табла Со Ја Сакам мојата снаа Божиќ Неонблонд

Украс Печатени Еднострани Табла Со Ја Сакам мојата снаа Божиќ Неонблонд

DEN 368.00
Достапност

3" Јасен Акрилик отпечатен со дизајн На Джинджифилово. Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен. Тие се прекрасни празнични украси, прават уникатен подарок за некој посебен или едноставно висат во прозорец. Без разлика каков е вашиот стил, овој украс ќе стане негувано празнично наследство. Божиќните Украси се повеќе од само подарок. Тие се ужива од година во година како што е ставен На Елка. Украс Печатени Еднострани Табла Со Ја Сакам мојата снаа Божиќ 2021 Неонблонд.

R

Комплементите на стоката