.

.

Волна Чувствував Пчела Декор Прекрасна Пчела Облека Додатоци Креативни Самодоверба Додатоци Цртан Филм Животинска Облека Декоративни Материјали Жолта

Волна Чувствував Пчела Декор Прекрасна Пчела Облека Додатоци Креативни Самодоверба Додатоци Цртан Филм Животинска Облека Декоративни

DEN 3.00
Достапност

Опис. Овој производ е еден вид додатоци за облека. Чувствуваната пчела е направена од материјал за издржлива употреба. Одличен украс за џемпер, капа, чевли и други самостојни проекти за шиење. Исто така, може да биде убав подарок за вашиот пријател кој сака да прави занаети САМ. Карактеристики. - Боја : Жолта. - Материјал : Филц. - Големина : Околу 3 х 2 х 1,8 см. - Направено од материјал, издржлив за употреба. - Прекрасен дизајн во форма на пчела, исто така подарок играчка за вашите деца. - Широко се користи за џемпер, капа, чевли и други самостојни проекти за шиење. - Цртан филм дизајн на форма на пчела, многу убав и смешен. - Убав подарок за вашиот пријател кој сака сам занаети. 24 x DIY пчела декор. Направено од материјал, издржлив за употреба. Прекрасен дизајн во форма на пчела, исто така подарок играчка за вашите деца. Широко се користи за џемпер, капа, чевли и други самостојни проекти за шиење. Цртан филм пчела форма дизајн, многу убава и смешно. Убав подарок за вашиот пријател кој сака сам занаети.

R

Комплементите на стоката