.

.

Обединети ткајачи Мундсвил Кијана Флорал Греј ткаен Олефин област килим или тркач

Обединети ткајачи Мундсвил Кијана Флорал Греј ткаен Олефин област килим или тркач

DEN 1440.00
Достапност

Додадете убавина во која било просторија со овој голем и украсен преоден килим. Ова парче парче има привлечни бои на слонова коска од бела боја и титаниум сива во рамките на геометриската шема што убаво ќе се меша со вашиот шик ентериер d? Cor. Заедно со дизајнерскиот изглед и чувство, овој машински килим е направен за долготрајна издржливост и отпорност на дамки. Дизајнер цветен изглед и чувство со убави мулти бои на слонова коска од бела боја и титаниум сина боја. Машина ткаена од олефин за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

R

Комплементите на стоката