.

.

Garanimals Baby Baby Baby Boys Short Sneave Graphic маица, големини 0M-24M

Garanimals Baby Baby Baby Boys Short Sneave Graphic маица, големини 0M-24M

DEN 1.67
Достапност

Симпатична графичка печатење лесно го зголемува неговиот симпатичен стил! Оваа маица со кратки ракави од Garanimals има класичен екипаж за да се додаде во гардеробата на бебето и е истакната со разнобојни детали за забавен, целодневен изглед. Изработена во удобна ткаенина, оваа мета може да се спари со неговите други омилени на Garanimals како кратки или џогери - сега тој е подготвен да оди! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графички маица за кратки ракави за момчиња од Гаранималс.

R

Комплементите на стоката