.

.

Sofia фармерки, женски плус големина Лесли, деструирани високи тенок директен фармерки

Sofia фармерки, женски плус големина Лесли, деструирани високи тенок директен фармерки

DEN 2.67
Достапност

Неискусен на истрошено, гроздобер-чувство од 90-тите со уништени високи фармерки од фармерки на Софија. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : un sí rotundo a los jeans tipo grabage de los años 90, con tiro alto y stilo desgastado, de sofia jeans. Ексклузивен en. Материјал : 99% памук; 1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 18 W/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 18 W. Вклопување : тенок директен; Должина на глуждот/ерехо y ректо; Ларго Хаста ел Тобило. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 26 ”inseam/tiro alto; 26 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : потресени детали/detalle de desgastado. Зошто ќе го сакате тоа : Не-велосипед тексас е тука да остане и не дозволуваме да одиме. Фармерки од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Комплементите на стоката