.

.

Женски Врвови Тенкови Облечени Лето V Вратот Обични Врвови Жени Лето Без Ракави Течна Туника Женски Тренинг Маици Женски Блузи Плус Големина Сина 3XL

Женски Врвови Тенкови Облечени Лето V Вратот Обични Врвови Жени Лето Без Ракави Течна Туника Женски Тренинг Маици Женски Блузи

DEN 287.84
Достапност

Големина : S Биста : 98cm/38.58" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 102cm/40.16" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 108cm/42.52" Должина : 72cm/28.35"Големина : XL Биста : 114cm/44.88" Должина : 73cm/28.74"Големина : 2xl Биста : 120cm/47.24" должина : 74cm/29.13"Големина : 3xl биста : 126cm/49.61" должина : 75cm/29.53"Големина : 4xl биста : 132cm/51.97" должина : 76cm/29.92"Големина : 5xl биста : 138cm/54.33" должина : 77cm/30.31"1 врвна големина без ракави : пред да нарачате, ве молиме погледнете ја "табела Со големини" Лево и препорачаната големина подолу.Материјал : овој основен врв од туника е изработен од имитационен памук, кој е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен. Машина за перење, брзо сушење, без избледување или намалување.Применливи Прилики : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.Карактеристики : Без Ракави, V вратот, прицврстување на предното копче. Трендовски возбудувања на предната и задната страна лесно покријте го вашиот среден дел и долниот дел. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да го покажете вашиот уникатен стил.Како да го носите : овој обичен врв без ракави од туника има тенок фит и стилски изглед што може подобро да одговара на вашата фигура. Добро се комбинира со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или јога pants.Be внимателно со горниот дел : миењето раце ќе го одржува подобро во добра состојба, не избелувајте ги женските врвови тенкови облечени. работа блузи за жени канцеларија професионални. ftted маици за жени цврсти. секси блузи за жени датум ноќ. деловни кошули за жени. БИЗИЗА Женски Врвови Тенкови Облечени Лето V Вратот Обични Врвови Жени Лето Без Ракави Течна Туника Женски Тренинг Маици Графички Женски Блузи Плус Големина Сина 3 XL.

R

Комплементите на стоката