.

.

Транспарентна Козметичка Кеса За Жени Пренослива Јасна Торба За Шминка Водоотпорна Патент За Патување Сува Влажна Торбичка За Складирање За Одвојување

Транспарентна Козметичка Кеса За Жени Пренослива Јасна Торба За Шминка Водоотпорна Патент За Патување Сува Влажна Торбичка За

DEN 2.33
Достапност

Квалитетен Материјал : изработен од висококвалитетен дебел пвц материјал, издржлив е и цврст, се кои можат да ви обезбедат способност за водоотпорна функција. Водоотпорен и Лесен За Чистење : пвц материјалот е водоотпорен,не е лесно да се навлажни како козметичка кеса направена од ткаенина,материјалот од овие проѕирни кеси лесно се чисти,ако нешто добие малку грубо врз нив, само исплакнете го со вода или измијте ги во ладна вода, прашината на торбата може лесно да се избрише,погодна е за пливање, плажа,лесна за земање и може да биде добар избор за одмор.

R

Комплементите на стоката