.

.

Дуксери Со вратот На екипажот Женски Дуксери Лабава Качулка Со Долг ракав Со врат Печатена Со Качулка Со Долги ракави Црвена Л

Дуксери Со вратот На екипажот Женски Дуксери Лабава Качулка Со Долг ракав Со врат Печатена Со Качулка Со Долги ракави Црвена

DEN 2.67
Достапност

Не е лесно да се намали по миењето.61" Плус Големина Дуксери.31"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 126см/49.46" рамо : 61см/24. Повод : оваа женска кошула е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики.92"Големина : м сад : 6 велика Британија : 10 Еу : 36 биста : 122см/48.24" должина : 77см/30. Материјал : Оваа Леопард жито тиква кошули е направен од памук помеша и полиестер.41" Ракав : 56.85" Должина : 76см/29. Оваа Кошула Од Жито Од Леопард можете да ја користите како задолжителен врв за секојдневно носење. Божиќни Дуксери За Жени.03" рамо : 62см/24. Можете да го направите тоа за себе или да ја дадете Оваа Женска Леопард жито Тиква како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Памучен Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Жени Врвна Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина Л 8 12 38 126см/49,61" 63см/24,80" 57,5 см/22,64" 78см/30,71" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 126см/49,61" рамо : 63см/24,80" ракав : 57,5 см/22,64" ДОЛЖИНА : 78СМ/30,71" табела со големина : големина : с сад : 4 велика британија : 8 Еу : 34 биста : 118см/46. Мек удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Смешни слатки жени каузални врвови. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима.

R

Комплементите на стоката