.

.

Кревото предиво од лили шеќер се пресврти супер големина

Кревото предиво од лили шеќер се пресврти супер големина

DEN 207.52
Достапност

Кремот на лили шеќер, памук предиво е природно, 100% американски предиво од памук. Совршен избор за вашата плетена и капчиња кујна и домашни декор. Кремот на Лили Sugar N е разноврсна предиво со влошена тежина, тоа е одлично за мали проекти како Dishcloths и Potholders, до домашни декор како Авганистанци! Топлите нијанси се заземјуваат со неутрали во ова уникатно предиво во боја. Погодно машина што може да се пее и може да се исуши за лесна нега. Содржина : 100% одгледуван памук во САД.

R

Комплементите на стоката