.

.

Дозвола Летни Секојдневни Девојки ' Панталони Каприс Лак Декоративни Еластични Тенки Детски Панталони

Дозвола Летни Секојдневни Девојки ' Панталони Каприс Лак Декоративни Еластични Тенки Детски Панталони

DEN 351.84
Достапност

26"5-6 Години 1405t45cm/17.80"препорачана возраст : 10-11 години ГОЛЕМИНА : 170us : 10twaist : 51cm/20. Материјали : Високо Истегнување, Висока Светлина,Фитил од Влага и Удобно, изработени од висококвалитетна долга основна памучна ткаенина и мека еластична ткаенина отпорна на абење, поради посебната природа на ткаенината, не се препорачува употреба на фен или усвојување сушење на ниска температура.29"колк : 60cm/23. Повод : Погоден За секојдневна, јога,џогирање,пешачење,ноќно излегување,активности на отворено,секојдневна облека,домашна облека,улична пот,излегување,одмор или облека на плажа, породилно.

R

Комплементите на стоката