.

.

Адаптер за мемориски картички за картички на Ирина ИНЕВЕНТ ЛЕНОВО ТФ MC MS Мемориски картички 4-во USB 3. HUB 5GBPS Преносен конвертор за брза брзина

Адаптер за мемориски картички за картички на Ирина ИНЕВЕНТ ЛЕНОВО ТФ MC MS Мемориски картички 4-во USB 3. HUB 5GBPS Преносен

DEN 0.33
Достапност

Спецификација : Материјал : Abs. Брзина на трансмисија : 5gbps. Пакуван е вклучен : 1 читач на картички. Големина (LXWXH) : приближно.0 TF може да чита и да напише 4 различни видови мемориски картички еден по еден. Пластично куќиште : Овој адаптер за картички TF е дизајниран со ABS случај кој е силен и здрав и може добро да ги заштити внатрешните електронски компоненти и не е лесно да се пробие. Можете да го ставите во чантата, ранецот, компјутерската торба и така натаму.compatibility : TF, CF, MS. Пластично куќиште : Овој адаптер за картички TF е дизајниран со ABS Case кој е силен и здрав и може добро да ги заштити внатрешните електронски компоненти и не е лесно да се пробие.5 и погоре, замена за Linux 2.

R

Комплементите на стоката