.

.

Атлетски дела момчиња јадро, големини 4- & и хаски

Атлетски дела момчиња јадро, големини 4- & и хаски

DEN 255.68
Достапност

Шорцевите се суштински за секое активно момче! Овие атлетски дела за изведба на момчињата се лесни, дише и супер пријатно. Еластичната лента за половината обезбедува утеха додека влечењето му дозволува на вашиот спортист да го најде своето совршено вклопување. Двата пара имаат две странични џебови на цвест за да можат да носат какви било најважни додека се во движење. Дизајнирано со атлетски странични панели за стилски допир. Направено со технологија Driworks што ја намалува потта за врвни перформанси. Овие шорцеви имаат активно вклопување за да може слободно да се движи! Атлетски работи AW момчиња јадро.

R

Комплементите на стоката