.

.

Тутунаумб Женски Сандали Големина 6. Сунѓерска Торта Риба Со Дебел ѓон Уста Сандали Со Високи потпетици Цветни Врвки Плус Големина Римски Сандали Секојдневни Чевл?

Тутунаумб Женски Сандали Големина 6. Сунѓерска Торта Риба Со Дебел ѓон Уста Сандали Со Високи потпетици Цветни Врвки Плус Големина

DEN 2.33
Достапност

Среќни сме што ви служиме.5 См/9,3" 8,5-9см/3,4-3,5" Големина : 37 ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 САД : 6,5-7 ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" широк Стапки : 8,5-9см/3,4-3,5". Забелешка : Поради различните бои прикажани на различни компјутери, боите на вистинските ставки може да бидат малку поинакви од горната слика.5 См/9,3" 8,5-9см/3,4-3,5" Големина : 37 ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 САД : 6,5-7 ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3 "широк Стапало : 8,5-9см/3,4-3,5" Сунѓерска Торта Риба Со Дебел ѓон Уста Сандали Со Високи потпетици Цветни Врвки плус Големина Римски Сандали.

R

Комплементите на стоката