.

.

Ступела кога животот ви дава лимони сладок чај фраза храна и пијалоци сликарство wallидна плакета Неискрена уметничка печатена wallидна уметност

Ступела кога животот ви дава лимони сладок чај фраза храна и пијалоци сликарство wallидна плакета Неискрена уметничка печатена

DEN 2.00
Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : агруми, храна, овошје, растенија, производи, лимон, шема, кога животот ви дава лимони Сладок чај. Дизајн од НД уметност.

R

Комплементите на стоката