.

.

CaComMARK pi време И Тру Дозвола Жените Обични Печатени Џебови Еластична Половината Удобно Директно Лабава Панталони Бела

CaComMARK pi време И Тру Дозвола Жените Обични Печатени Џебови Еластична Половината Удобно Директно Лабава Панталони Бела

DEN 351.84
Достапност

Жени Обични Џебови За Печатење Еластичен Струк Удобни Директно Лабави Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони, Еластичен Струк,Џеб ,Печатење,Секојдневен и Удобен,Тренд и дизајн,Секојдневни Панталони, Летни и Пролетни панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : и секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден за сите Сезони. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени Панталониизирај.USUKEUWaist Hip Length XLX-Голем10144072-92cm/28.35-36.22"120cm/47.24 " 104cm/40.94"Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 72-92cm/28.35-36.22 "Хип : 120cm/47.24 " Должина : 104cm/40.94" Жените Панталони Плус Големина Дозвола. Комбинезон За Жени Плус Дозвола За Големина; Памучни Панталони За Жени. Тексас Шорцеви За Жени Плус Големина Дозвола.

R

Комплементите на стоката