.

.

Лајнер Молив Случај Стои Телескопски Канцелариски Држач За Чување Торба За Училиште Колеџ Канцеларија Употреба Бр. 1

Лајнер Молив Случај Стои Телескопски Канцелариски Држач За Чување Торба За Училиште Колеџ Канцеларија Употреба Бр. 1

DEN 1.00
Достапност

Може да се намали и стави во џеб, а држачот за пенкало може да стои на масата или да се прошири во кутија за пенкало. Ова е роденденски подарок или предмет за патување за пријатели, колеги, возрасни, училишни деца, писатели и уметници. Телескопскиот држач за пенкало е со умерена големина и може да собере пенкала со различна должина. Кутијата за моливи што се повлекува прифаќа уникатен дизајн. Тоа е практичен подарок за празникот. Овој симпатичен држач за пенкало е најсоодветен и практичен. Куќиштето за моливи е изработено од висококвалитетна кадифена и СТП, што е поудобно, меко, отпорно на дамки, може да се пере и лесно се чисти. Кутијата за моливи што се повлекува прифаќа уникатен дизајн. Димензии : расклопени : 3,3 х 2,6 х 7,3 инчи (приближно 8,4 х 6,6 х 18,5 см) (ве молиме измерете ја големината на моливчето, не повеќе од 7,3 инчи (приближно 18,5 см)) 3. Кутијата со моливи има голем простор за складирање и 3 мали прегради, кои можат да се користат за сортирање и складирање на различни предмети. Овој симпатичен држач за пенкало е најсоодветен и практичен.п>куршум поени : 1.

R

Комплементите на стоката