.

.

Титаниум Црна Мулти-обоени Елоксирани Полиран Бенд

Титаниум Црна Мулти-обоени Елоксирани Полиран Бенд

DEN 2.00
Достапност

Храбар и инспиративен, овој привлечен свадбен бенд е извонреден потсетник за вашата убов. Изработена во црн титаниум, оваа уникатна рамна лента широка 6 мм има длабок жлеб исполнет со повеќебојни анодизирани насекаде околу лентата. Оваа прекрасна лента е достапна во големина на прст 11.5.Метална Тежина : 4,89 Грама Накит Тип : Моден Стил : Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Титаниум, Црна Титаниуметална Боја : Грејплејтинг : Виножито Анодизирана-позлатена ширина на лентата : 6ммринг Големина : 11,5< 3мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Соединетите Американски Држави Примарен Челик Титаниум Црн Титаниум Виножито Анодизиран 6мм бенд.

R

Комплементите на стоката