.

.

Мајчинство целосен панел потресени слаби фармерки - достапни во плус големини

Мајчинство целосен панел потресени слаби фармерки - достапни во плус големини

DEN 2.33
Достапност

Willе го сакате изгледот на квалитетот и стилот што го нуди О! Мама фармерки за породилно. Овие опсежни потресени фармерки се супер меки и затегнати, но нема да ја изгубат својата еластичност од над миењето. Тие имаат целосен панел со еластична лента за половината што удобно се вклопува во текот на вашето бебе, и искинаа колена во комбинација со стилски детали за манжетна манжетна! Овие фармерки ќе се прилагодат на вашата промена на фигурата со леснотија и ќе имаат валани детали за глуждот. Спарете ги овие со омилената маица, јакна или модерни чевли за да го завршите вашето шоу Запрете го изгледот на мама! Достапно во плус големини. Ох! Мама породилно целосен панел потресени слаби фармерки породилни фармерки. Истегнете ја измислицата на тексас. Слаба нога. Панел со прекумерна панел. Три предни џебови. Два џебови со задните детали. Копчето предно и летање. Зашивање на контраст. Искинато колено и детални детали на глуждот. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

R

Комплементите на стоката