.

.

Трима Умре-Фрлија Тесни Тело Спојка Заклучување 0. Во Окови

Трима Умре-Фрлија Тесни Тело Спојка Заклучување 0. Во Окови

DEN 621.92
Достапност

Тримакс Универзална Матрица-Леано Патент Тесна Брава За Спојување На Телото, 1/2 инчен Стврднат Челичен Оков додава дополнителна безбедност за приколки без надзор. Одличен е и за Р.в., Моторни Санки, Џетскис и други спортови на Морска Моќ. Се одликува со неспоредлив патентиран систем за двојно заклучување и вклучува два клуча. Тесна Брава За Спојување На Телото. Умре-Фрли тесно тело. 1/2 инчен стврднат челик окови. Систем за двојно заклучување. Вклучува 2 Клучеви.

R

Комплементите на стоката