.

.

Јинго Женски Летни Здолништа Модни Фармерки Висок Струк Тенок Сплет Тексас Шорцеви ЗДОЛНИШТЕ НА Плажа XL

Јинго Женски Летни Здолништа Модни Фармерки Висок Струк Тенок Сплет Тексас Шорцеви ЗДОЛНИШТЕ НА Плажа XL

DEN 1.00
Достапност

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68см/26.77" Хип : 89см/35.04" Должина : 40см/15.75" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72см/28.35" Хип : 93см/36.61" Должина : 41см/16.14" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 ЕУ : 40 ПОЛОВИНАТА : 76 CM/29.92" колк : 97cm/38.19" Должина : 42cm/16.54" Големина : xl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 ПОЛОВИНАТА : 80 CM/31.50" колк : 101cm/39.76" должина : 43cm/16.93" жени летно здолниште модни фармерки висок струк Тенок СПЛЕТ ТЕКСАС ШОРЦЕВИ ЗДОЛНИШТЕ НА ПЛАЖА карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. 3.Ова лесно, Здолниште е совршено за тие денови! 4.Нега на облека : Рачно Миење Препорачуваме Или Хемиско Чистење На Здолништето . Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Полиестер,Декорација На Спандекс : Должина На Копчиња : Краток Стил : Секојдневен,моден,Краток,Свечен,Гроздобер Повод : Секојдневен,Дневен,Плажа,Тип На Шема На Забава : Цврсто и рачно перење И машинско перење е Во РЕД пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Здолниште ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Јинго Женски Летни Здолништа Модни Фармерки Висок Струк Тенок Сплет Тексас Шорцеви ЗДОЛНИШТЕ НА Плажа XL.

R

Комплементите на стоката