.

.

Ниуер Дами Долна Облека Чипка Хемиза Длабоко V Вратот Преголеми Ноќна Облека Плус Големина Жени Без Грб Шупливи Надвор Мини Препоните Црна 5XL

Ниуер Дами Долна Облека Чипка Хемиза Длабоко V Вратот Преголеми Ноќна Облека Плус Големина Жени Без Грб Шупливи Надвор Мини

DEN 0.33
Достапност

Материјал - Оваа Чипка Долна Облека За Бебиња За Жени Изработена од 80% Најлон и 20% Спандекс.Содржина на пакетот : 1 x Плус Големина Фустан За Спиење (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.It ќе биде најмодерен предмет во вашата облека на денот. Мека И Удобна За Носење Во Кревет. Дизајн-Плус Големина Секси Ноќи, Долна Облека Ноќница Секси, Чипка Ноќница Долна Облека Фустан, Кој Паѓа V-Вратот И Цветни Чипка Детали Крпеница, Да Ви Помогне Да Ја Покаже Својата Убава Линии, Те Прави Повеќе Благородна Во Текот на Ноќта.

R

Комплементите на стоката