.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Size Ective Crewneck Tee, 2-пакет

Terra & Sky Women's Plus Size Size Ective Crewneck Tee, 2-пакет

DEN 591.84
Достапност

Ребрежната мета на Тера и Скај е совршено полирано парче за положување за да го воздигнете вашиот секојдневен изглед. Изработена од премиум памучна модална мешавина, оваа мета е супер мека, удобна и симпатична. Се одликува со класично деколте на екипажот, вграден долг ракав и женска контурирана силуета што се гушка на сите вистински места за да ја ласкате вашата фигура. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% модал. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Сет вклучува : две тимови. Fit : Полу-опремени. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ребреста текстура. Womenенски плус големина со долга ракав со 2-пакет од Terra & Sky.

R

Комплементите на стоката