.

.

5во Комплет За Чистење Аквариумски Чистач За Аквариум Стакло За Стругалка Чисто Црно

5во Комплет За Чистење Аквариумски Чистач За Аквариум Стакло За Стругалка Чисто Црно

DEN 254.08
Достапност

5 во1 Скалабилен Комплет За Чистење Аквариум За Аквариумски Алги Чистач За Стругалка Стакло За Чистење Опис : Сет За Чистење Аквариум За Аквариум За Риби Вклучува : Рибна Мрежа (10см х 8см)Чакал Ракелги Стругалка Виљушкар Сунѓер Прво, поставете го држачот и држачот за додаток на шипката, а потоа изберете го саканиот додаток.Додатоците многу лесно се менуваат.Практично одржување на аквариум без навлажнување на рацете.Вклучен пакет : 1x Риба Net1x Алги Scraper1x Стакло-Чистење Сунѓер1x Чакал Rake1x Растителна Вилушка }производот е изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив. ● Потребно е да се поврзе со напојувањето за употреба. ● Ова е совршено за домашна употреба и совршено за подароци. ● Сигурен сум дека ќе ви се допадне. ● Производот е достапен на залиха и брзо се испорачува.

R

Комплементите на стоката