.

.

Џиахе Покритие За Google Pixel Pro 6.7, Луксузна Класична Ретро Шема Со Рака Ремен Kickstand Стилски Кожен Паричник Држач За Задна Картичка Мека Тенка Телефонска Покривка Зашти?

Џиахе Покритие За Google Pixel Pro 6.7, Луксузна Класична Ретро Шема Со Рака Ремен Kickstand Стилски Кожен Паричник Држач За

DEN 319.84
Достапност

САМО компатибилен Со Google Pixel 7 Pro 6.7" 2022 Порака. Дизајнер класичен ретро случај особено погоден за жени, мажи, тинејџерски девојки и момчиња, уникатен модел ве прави да изгледате повеќе стилски и индивидуални. Со ременот за раце ви дава удобно чувство и отпорен на капки, може да се користи и како држач за гледање видео и ослободување на раката, ве прави опуштени и удобни. Симпатичен и ексклузивен дизајн одржува стилски изглед и удобно чувство за рака, совршено одговара на вашиот мобилен телефон и прецизните исечоци за брз пристап. Текстурираниот надворешен капак го подобрува зафатот и ја зголемува апсорпцијата на удари, оваа футрола за телефон за покривање, исто така, одржува ултра тенка и тенка форма. Премиум материјал од мека тпу рамка и кожен заден капак, caseетската кутија е флексибилна граница на мек материјал, издржлива, целото тело го штити вашиот мобилен телефон од прашина, гребнатини и други дневни оштетувања без додавање на рефус САМО компатибилен Со Google Pixel 7 Pro 6.7" 2022 Порака. Анти-гребење и апсорпција На Удари. Лесен И Џеб Пријателски. Носителот Паричник Назад Картичка. Прецизен Исечок. Флексибилен Ремен За Раце.

R

Комплементите на стоката