.

.

е Хуманоидна Смола Цвет Тенџере Растение Градина Скулптура Декор Украс

е Хуманоидна Смола Цвет Тенџере Растение Градина Скулптура Декор Украс

DEN 367.84
Достапност

Опис : апстрактна хуманоидна смола портрет вазна сочен цвет аранжман цвет pothandmaded смола изработка, комбинација на деликатес и грубост, луѓе а и рустикален Одлично за одгледување сукуленти, билки, кактуси или други мали или цвеќињакако саксија за цвеќе, или колекционерска декорација на маса за или дома. опција за подароци за топлина за свадби, родендени, Божиќ или други важни Во Спецификација : Материјал : Ресинизирај(Lx H) : Прибл.О : 8, 5x15cm/3, 35x5, 91nchpackage Вклучува : s Цвет Pot Note : 1. Ве молиме малку грешка поради рачно мерење.2. Поради помеѓу различни монитори, сликата не може да се одрази на вистинските .3 купување! креативна скулптура вазна цвет тенџере. садови цвет отворено со дренажа голем затворен. засади женски забавни глави се соочува со бетон високи смешни.

R

Комплементите на стоката