.

.

Сајхи Женски Обични Маргаритки Ноќни Фустани А-Линија Печатење Фустани Џеб Ракави Мода Женски Фустани Фустани За Заоблени Жени

Сајхи Женски Обични Маргаритки Ноќни Фустани А-Линија Печатење Фустани Џеб Ракави Мода Женски Фустани Фустани За Заоблени Жени

DEN 1.00
Достапност

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : Џеб, Без Ракави,Printing1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењешто добивате : Фустан од 1x Women.Одговара : одговара на големината прилика : Дневен Пол : Жени 2.Овој Специјален Дизајн Фустан и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен Секси фустан!Материјал : Полиестерстил : Секојдневенсезона : Пролет, Лето И Aut Должина : Мини 1.it Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив за Секојдневно Носење. Должина : Мини. Стил : Секојдневен. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестерски Жени Работат Фустани Женски Обвивка Фустан Црвен Секојдневен Фустан.

R

Комплементите на стоката