.

.

Мисија крал цврсто дрво платформа кревет со подножје и близнак XL Trundle во сива боја

Мисија крал цврсто дрво платформа кревет со подножје и близнак XL Trundle во сива боја

DEN 0.33
Достапност

Креветот за мисија е повеќе од функционален простор за спиење, тоа е зачудувачко парче декор благодарение на класичниот стил на headboard. Затегната под креветот е близнак со двојна долга големина, што може да се појави од која било страна на рамката за дополнителен простор за спиење. Силниот, поддржувачки комплет SLAT го прави овој душек за кревет готов- не е потребна основа! Дизајнирањето на вашето повлекување од соништата само се полесно, благодарение на едноставната елеганција на нашите кревети за мисија. Прикачете го вклучениот полнач за монтирање на површината и чувајте ја целата електроника наполнета и подготвена да одите! АФИ мисија крал цврсто дрво платформа кревет со подножје и близнак XL Trundle во сива боја. Цврсто, цврсто дрво конструкција има едноставен, традиционален дизајн на мисијата што ќе трае цел живот и ќе ја надополни секоја просторија. Подигање и Trundle имаат цврсто тврдо дрво и фурнири со нетоксична завршница. Trundle прифаќа висина на душекот до 8 ", лесно се тркала на тркала и може да се позиционира од двете страни на креветот. Додадете повеќе простор : Креветот со големина на кралот дозволува дополнителен трупец или сет од 2 фиоки за кревети да се додадат за дополнителни простор за спиење или складирање . Дополнителни фиоки за триење или кревети не се вклучени. Не е потребна пролет за кутии : Наменета за трајна издржливост, нашиот комплет SLAT го поддржува вашиот душек за да го зголеми протокот на воздух за поудобен, поладен сон. Станица за полнење : Вклучува површински монтирање турбо полнач за полнач на турбо турбо , 6-метарски кабел, наведен ETL, жица од 18 GA, 2 USB порти .5 V/3.5 A. Тежина Капацитет : 800 bs. Собрани димензии : L : 82,5 "x W : 80,75" x H : 50 ".

R

Комплементите на стоката