.

.

Трговска марка ликовна уметност пејзаж платно уметност „Античка убавина во Стјут Гроув“ од Josephозеф С acacalone

Трговска марка ликовна уметност пејзаж платно уметност „Античка убавина во Стјут Гроув“ од Josephозеф С acacalone

DEN 399.84
Достапност

Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има фотографија од античко дрво. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Истакнати бои : тен, кафеава, зелена, бела Јас сум самоучен фотограф со седиште во Сан Диего,. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на процес на контрола на квалитетот на ригоро. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Без разлика дали станува збор за современ, РТИК, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност во трговска марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Закон за трговска марка и ќе биде одбрана на блудо. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, меуми и приватни колекционери. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Уживам да создадам фотографии за луѓето да се и уживаат и се надевам дека моите фотографии се повикуваат на автентичната природа на нашата душа, што е креативност и радост. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност.

R

Комплементите на стоката